yükleniyor

Sesli Chat Piyasası Dikkat

Son Zamanlarda Yaptıgımız İzlenimler Sonucu Sesli Chat’e Olan İlgi Azalmış Durumda.


Neden Niye Böle Oldu Diye Ekip Arkadaşlarımızla Beyin Fırtınası Yaptık Aslında Basit Şeyler Bu Sıralar Maddi Sıkıntı Çekilmekte Genel Olarak Yogun Bir Tempoda Çalışılıyor Fakat Ortada Dönen Para Yok Buda Sesli Chat Site Sahiplerini Etkilemiş Durumda.


Facebook’u da Unutmuyoruz Tabikide Bir Çok Piyasayı Alt Üst Eden Facebook Sesli Sohbet Piyasasınıda Alt Üst Etmiş Durumda.


Bunun İçin Önlemler Aldık Bir Nevi Facebook Piyasayı Etkiliyorsa Bizde Facebook’a Ayak Uyduralım O Bize Uydurmasın Dedik Sonuçta Dünya Çapında Büyük Bir Platform.


Facebook Üzerinden Sesli Chat Modulu Yaptık Hiç Facebook’tan Çıkmadan Kullanıcı Sitenizin Odalarına Facebook İle Baglanabiliyor.


Bir Çok Kişi Sevdi Ama Tanıtım Yapmadıgımız Ve Özel Olarak Yaptıgımız İlk Başta Bu Uygulamayı Artık Piyasanın Düzelmesi Açısından Kurulum Yapacagız..


Bu Uygulamayı Kullanabilmek İçin Seslipanelci Müşterisi Olmanız Gerekmektedir.

5 Ve Üzeri Sesli Chat Odanız Olması Gerekmektedir..

************************************************


Son Zamanlar Sesli Sohbet Siteleri Kendi İsminde Banlanıyor Hatta İsmini Vermek İstemedigim Bir Çok Panelcide Bu OLayı Yaşamıştır..

Google Panda Denilen Bir Sistemle Siteler Banlanıyor Neden Banlanıyor ?


Çünkü Aç Gözlülük Ordan Burdan Kullanıcı ( user ) Kapacam Müşteri Kapacam Gibisinden Kendilerini Çok Çok İyi Göstererek Artis Artis Yazılar ( : Kampanyalar Bloglar Olur Biter Bunlar Eeeeee Şimdi Ne Oldu ?


Neden Bu Siteler Banlandı Aşırı Spam Yani Google Gözünde Üçkağıtcı Seçildiler.


Aşırı Spama Kaçan Siteler ilk Başta İyi Yerlere Gelebilir Fakat Google Gözünden Kaçamazlar Daha Sonradan Siz Siz Olun Sadece Kendi İsminzle Ve Anlamınızla Veya Bir Yada İki Hedef Kitleyi ön Planda Tutarak Seo Ve Makale Yazınız..


Ve Sık Sık Hergün Günlerce Blog Çıkmak Sitenizin Hiti Ve Hedef Kitlesi Düşük İse Zararlıdır..

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!