Seslipanelci Duyuru : Yeni Demo Panellerimizi İnceledinizmi ??

1 Adet Panelde 8 Dilim Farklı Panel Sunuyoruz

Kategori: Genel
30 Oca 2013
0 Yorum
570 Kez Okundu

Seslipanelci Sesli Panelci Seslipanelciler Sesli Panelciler Seslipanelci.com Panelciler Arasında Kaliteli Yerini Korumakda express Panelimizden Sonra Şimdide 1 Adet Panelde 8 Dilim Farklı Panel Sunuyoruz Nasılmı Şöyle Düşünün Panelcinize Dediniz Ben Şu Paneli istiyorum Kurduruyorsunuz Aradan Bi Süre Geçiyor Panel Deişmek istiyorsunuz Panelcinizi Rahatsız Ediceksiniz Ve Panel Deişilecek ve üyelikler vs Ler Silinecek İşte Bunlara Son Vermek Adına Seslipanelci.com Olarak 8 Adet Paneli 1 Panele Topladık Ve Dilediginizde Deişe Bileceksiniz Dilerseniz Farklı Loginler Dilerseniz Farklı Sohbet Sayfları Kulanacaksınız ne üyelikler Nede Başka Bilgileriniz Silinmeyecek.

Yayına Çıkartacagımız Tarih 15.02.2013 + Bir Birinden Kaliteli wordpress Temaları ise Lisanslı Olarak Sitelere Kurulacaktır Dileyen  wordpress Sayfasına Belitilmiş 10 Adet wordpress Teması Deişebilecek. Tadından Yenmeyen Renkler Bekleyin..

:

: (yayınlanmayacak)

: (varsa)

:

Skype Adresimiz

Biz Sizi Arayalım !

Yaz Kanpanyası
Copyright 2005-2016 Tüm hakları saklıdır. - Design Seslipanelci-www.Seslipanelci.com Seslipanelci.com Seslipanelci Sesli Panelci Sesli Sohbet Sesli Chat Hizmeti Vermektedir.
Duyuru
Skype Resmine Tıkla Otomatik Ekle. 7/24 Cep: 0542 619 1007